Jupi Art School

KIELCE

Szukasz przestrzeni, w której Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje plastyczne zainteresowania? A może po prostu zastanawiasz się jak spożytkować niekończącą się dziecięcą energię z dala od komórki i Internetu? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Na kursie uczymy podstawowych technik rysunkowych i malarskich – rozwijamy wrażliwość na proporcje i kształty, wspieramy powstawanie pierwszych brył przestrzennych i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wamarzone prace!

Nasze Kursy

Grupa wiekowa 6-7 lat

Poprzez zabawę wprowadzamy w artystyczny świat pełen kolorów i ciekawostek! Pomagamy rozwijać zdolności plastyczne i manualne. Pozwalamy na kreatywne szaleństwo i swobodę wyrazu!

Grupa

5-10
osób

Czas

90
minut

Grupa wiekowa 8-10 lat

Zapewniamy najmłodszym możliwość odkrywania świata sztuki, a ich rodzicom – chwilę wytchnienia! Rozwijamy kreatywność, wrażliwość i dziecięcą ciekawość!

Grupa

6-12
osób

Czas

2h 15
minut

Grupa wiekowa 11-14 lat

Szkolimy warsztat malarski i rysunkowy oraz zapewniamy ekscytującą odskocznię od codziennych obowiązków. Pokazujemy, jak stworzyć wymarzone rysunki, rozwijając wyobraźnię.

Grupa

6-15
osób

Czas

3
godziny

Grupa wiekowa 11-14 lat

Uczymy podstawowych technik szydełkowania – tłumaczymy czym jest rzemiosło artystyczne  i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wymarzone, małe dzieła sztuki użytkowej! 

Grupa

6-15
osób

Czas

2
godziny

Grupa wiekowa 9-14 lat

Prezentujemy podstawy pracy z gliną tworząc wspólnie piękne dzieła sztuki ceramicznej. Doskonałe zajęcia manualne, na których łączymy precyzję formy przestrzennej z radością tworzenia.

Grupa

6-15
osób

Czas

2
godziny

Grupa wiekowa 6-7, 8-10 lat i 11-14 lat

W wakacje i ferie nasza pracownia otwiera drzwi dla tych, którym szkoda czasu na nudę! Codziennie stawiamy przed młodymi artystami nowe wyzwanie i zachęcamy do wychodzenia poza linię!

Grupa

6-15
osób

Czas

1,5 – 3
godziny

Zobacz, kogo spotkasz w naszej pracowni:

Paweł

Twórca i głównodowodzący Jupi Art School. 12-letnie doświadczenie w nauce rysunku łączy z pasją do przekazywania wiedzy i umiejętności. W pracy kieruje się głębokim przekonaniem, że rysunku i malarstwa może nauczyć się każdy, co stara się udowodnić na każdych zajęciach. Twórca programu nauczania i inspirator do rozwoju. W wolnych chwilach zaczytany w książkach psychologicznych. Fan filmów sci-fi i wszelkiego rodzaju sportu, również w praktyce.

Natalia

Ekspertka od rękodzieła, prowadząca zajęcia z szydełkowania, ulubienica dzieci. Swoje wieloletnie doświadczenie z tworzenia zabawek na szydełku przekazuje swoim uczniom. Właściwie można powiedzieć, że jest to czarodziejka szydełka, która potrafi zamienić nudne popołudnie w magiczną przygodę! Miłośniczka zwierząt i wszystkiego co słodkie. W wolnym czasie zasłuchana w podcastach podczas spacerów ze swoim psiakiem.

Justyna

10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą łączy z niesamowitą pasją do sztuk plastycznych, która trwa nieprzerwanie od samego dzieciństwa. Magister sztuki oraz absolwentka kieleckiego „plastyka”. Niezwykłą aurą uśmiechu i pozytywnego podejścia oczarowuje od pierwszych zajęć. W pracy niestrudzona w motywowaniu do rozwoju artystycznego i odkrywania własnego stylu przez podopiecznych. Prywatnie lubi dobre kino, podróże i sztukę nowoczesną.

Monika

Magister sztuki i Mistrzyni Pracowni Artystycznej. Jej scena to sala lekcyjna, gdzie odnajduje się najlepiej. Ponad 10-lat doświadczenia w pracy z dziećmi pozwala jej z łatwością zapalać iskrę wyobraźni w młodych umysłach. Jej ukryta supermoc to zamienianie zwykłych rzeczy w małe arcydzieła. Poza pracownią wciela się w rolę dzielnej ogrodniczki, poszukującej piękna w sztuce natury.

Agnieszka

Specjalistka w nauczaniu dzieci w wieku 6-7 lat. Na zajęciach stara się rozbudzić kreatywność swoich uczniów w angażujący sposób jednocześnie dbając o to, aby się nie nudziły. Świetnie dogaduje się z dzieciakami, zawsze też znajduje czas, aby zaskoczyć i "rozpieścić" swoich uczniów drobnymi przyjemnościami. Prywatnie pasjonuje się ceramiką i rękodziełem, w swojej kolekcji posiada prawdziwe dzieła sztuki. W wolnym czasie odkrywa uroki Polski w krótkich, ale bardzo aktywnych podróżach.

Lokalizacja

Kielce Centrum

Adres pracowni:
ul. Wiosenna 1a, 25-534 Kielce

tel. 790 725 155

Email: kontakt@jupiart.pl

Kielce Ślichowice

Adres pracowni:
Ul. Szajnowicza – Iwanowa 13E / 18, 25-636 Kielce

tel. 790 725 155

Email: kontakt@jupiart.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawdź naszą Politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.