Handcraft: Szydełkowanie

Wiek: 9-14 lat

Szukasz przestrzeni, w której Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje plastyczne zainteresowania? A może po prostu zastanawiasz się jak spożytkować niekończącą się dziecięcą energię z dala od komórki i internetu? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Na kursie Handcraft – Szydełkowanie uczymy podstawowych technik szydełkowania – tłumaczymy czym jest rzemiosło artystyczne  i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wymarzone, małe dzieła sztuki użytkowej! 

Stworzyliśmy autorski program nauki oparty na wiedzy i ponad 10-letnim doświadczeniu. U nas nie ma nudy! Nasz kurs szydełkowania to nie tylko zbudowanie od podstaw umiejętności manualnych, ale przede wszystkim możliwość stworzenia własnego dzieła wykonanego własnoręcznie, wyłącznie za pomocą włóczki i szydełka! 

Nasz kurs prowadzimy w systemie 1 zajęcia – 1x w tygodniu, na których od podstaw tłumaczymy jak wykonać własnoręcznie zabawkę. Podczas pełnego roku kursu można skompletować całą kolekcję przepięknych, szydełkowych maskotek, m.in::

Korzyści z udziału w zajęciach

Jesteśmy pewni, że w każdym z nas drzemie artysta, dlatego nie oczekujemy wstępnych umiejętności. Nie wymagamy też zakupu dodatkowych materiałów, wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko!

czas trwania zajęć:
120 minut

grupy zajęciowe:
od 5 do 13 osób

wszystkie materiały wliczone w cenę kursu

98% uczniów zostaje na następne zajęcia

Cena kursu

  • Przy płatności za trymestr (raz na 3 lub 4 miesiące) 330 zł
  • Przy płatności co miesiąc 405 zł

Terminy zajęć

  • Poniedziałki 17:30 - 19.30
  • Soboty 14:30 - 16.30

Opinie

Amelia, 10 lat
Czytaj więcej
Jupi Art School jest SUPER MEGA EXTRA! Pani Jest bardzo miła i są fajne dzieci. Uczę się w Jupi wielu rzeczy. Jest tu bardzo miła atmosfera. Cieszę się, że zapisałam się do Jupi.
Apolonia, 9 lat
Czytaj więcej
Jupi jest świetne, jeszcze się tam nie nudziłam! Jest tu miło i przytulnie, jak dla mnie najlepsza szkoła artystyczna.
Zuzia, 9 lat
Czytaj więcej
Jupi Art School jest bardzo fajne. Pani uczy bardzo dobrze i można wynieść dużo z zajęć. Rysunki są super i są różne fajne tematy.
Pola, 9 lat
Czytaj więcej
Ta szkoła plastyczna jest bardzo fajna. Rozwijam tu swoje umiejętności, bardzo lubię rysować a w tej szkole plastycznej uczę się nowych technik i coraz ładniej rysuje 🙂
Pola, 12 lat
Czytaj więcej
Bardzo fajna szkoła rysunku, panuje tu bardzo miła atmosfera,są ciekawe prace. Pani prowadząca jest przemiła i można z nią otwarcie pogadać. W Jupi można się dużo nauczyć.
Maja, 14 lat
Czytaj więcej
Pani prowadząca zajęcia jest miła i pomocna oraz służy dobrą radą. Widać, że zna się na tym co robi. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i przyjemna. Na tych zajęciach zawsze mogę się odstresować po ciężkim dniu w szkole 🙂
Nikola, 13 lat
Czytaj więcej
Jupi jest świetnym miejscem, które kształci talenty z miłą atmosferą 🙂 Uczy od podstaw i jest świetna, ponieważ Pani tłumaczy najważniejsze rzeczy. Ogólnie uważam, że jest świetnie i chodzą tu cudowni ludzie.
Zuzia, 13 lat
Czytaj więcej
Jest tu świetna atmosfera, miła Pani, jest wygodnie i nie trzeba przynosić własnych przyborów bo wszystko można znaleźć w sali.
Amelka, 11 lat
Czytaj więcej
Lubię chodzić do Jupi, ponieważ tu odpoczywam a przy tym rozwijam swój talent.
Poprzedni
Następny

Zdjęcia z kursu

Lokalizacja

Kielce Ślichowice

Adres pracowni:
ul. Szajnowicza-Iwanowa 13e/18

tel. 790 725 155

Email: kontakt@jupiart.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawdź naszą Politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.