Mały artysta

Wiek: 9-11 lat

Szukasz przestrzeni, w której Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje plastyczne zainteresowania? A może po prostu zastanawiasz się jak spożytkować niekończącą się dziecięcą energię z dala od komórki i internetu? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Na kursie uczymy podstawowych technik rysunkowych i malarskich – rozwijamy wrażliwość na proporcje i kształty, wspieramy powstawanie pierwszych brył przestrzennych i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wymarzone prace!

Stworzyliśmy autorski program nauki oparty na wiedzy i ponad 10-letnim doświadczeniu. U nas nie ma nudy! Każde zajęcia poruszają inne zagadnienie. Poznaj przykładowe tematy:

Korzyści z udziału w zajęciach

Jesteśmy pewni, że w każdym z nas drzemie artysta, dlatego nie oczekujemy wstępnych umiejętności. Nie wymagamy też zakupu dodatkowych materiałów, wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko!

czas trwania zajęć:
2 godziny

grupy zajęciowe:
od 6 do 13 osób

wszystkie materiały wliczone w cenę kursu

98% uczniów zostaje na następne zajęcia

Cena kursu

  • Płatność za trymestr 330 zł/m-c
  • Płatność co miesiąc 405 zł/m-c

Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko pokocha Jupi Art School, jeśli nie – możesz zrezygnować po pierwszych zajęciach, a my zwrócimy Ci całą płatność.

Terminy zajęć Pracownia Centrum

  • Wtorki 17:30 - 19:30
  • Środy 18:00 - 20:00
  • Czwartki 15:00 - 17:00
  • Piątki 15:30 - 17:30
  • Soboty 9:00 - 11:00

Terminy zajęć Pracownia Ślichowice

Opinie

Amelia, 10 lat
Czytaj więcej
Jupi Art School jest SUPER MEGA EXTRA! Pani Jest bardzo miła i są fajne dzieci. Uczę się w Jupi wielu rzeczy. Jest tu bardzo miła atmosfera. Cieszę się, że zapisałam się do Jupi.
Apolonia, 9 lat
Czytaj więcej
Jupi jest świetne, jeszcze się tam nie nudziłam! Jest tu miło i przytulnie, jak dla mnie najlepsza szkoła artystyczna.
Zuzia, 9 lat
Czytaj więcej
Jupi Art School jest bardzo fajne. Pani uczy bardzo dobrze i można wynieść dużo z zajęć. Rysunki są super i są różne fajne tematy.
Pola, 9 lat
Czytaj więcej
Ta szkoła plastyczna jest bardzo fajna. Rozwijam tu swoje umiejętności, bardzo lubię rysować a w tej szkole plastycznej uczę się nowych technik i coraz ładniej rysuje 🙂
Pola, 12 lat
Czytaj więcej
Bardzo fajna szkoła rysunku, panuje tu bardzo miła atmosfera,są ciekawe prace. Pani prowadząca jest przemiła i można z nią otwarcie pogadać. W Jupi można się dużo nauczyć.
Maja, 14 lat
Czytaj więcej
Pani prowadząca zajęcia jest miła i pomocna oraz służy dobrą radą. Widać, że zna się na tym co robi. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i przyjemna. Na tych zajęciach zawsze mogę się odstresować po ciężkim dniu w szkole 🙂
Nikola, 13 lat
Czytaj więcej
Jupi jest świetnym miejscem, które kształci talenty z miłą atmosferą 🙂 Uczy od podstaw i jest świetna, ponieważ Pani tłumaczy najważniejsze rzeczy. Ogólnie uważam, że jest świetnie i chodzą tu cudowni ludzie.
Zuzia, 13 lat
Czytaj więcej
Jest tu świetna atmosfera, miła Pani, jest wygodnie i nie trzeba przynosić własnych przyborów bo wszystko można znaleźć w sali.
Amelka, 11 lat
Czytaj więcej
Lubię chodzić do Jupi, ponieważ tu odpoczywam a przy tym rozwijam swój talent.
Poprzedni
Następny

Zdjęcia z kursu

Lokalizacja

Kielce Centrum

Adres pracowni:
ul. Wiosenna 1a, 25-534 Kielce

tel. 790 725 155

Email: kontakt@jupiart.pl

Kielce Ślichowice

Adres pracowni:
Ul. Szajnowicza – Iwanowa 13E / 18, 25-636 Kielce

tel. 790 725 155

Email: kontakt@jupiart.pl

Masz pytanie? Napisz do nas!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawdź naszą Politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.