Jupi Art School

WROCŁAW

Szukasz przestrzeni, w której Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje plastyczne zainteresowania? A może po prostu zastanawiasz się jak spożytkować niekończącą się dziecięcą energię z dala od komórki i Internetu? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Na kursie uczymy podstawowych technik rysunkowych i malarskich – rozwijamy wrażliwość na proporcje i kształty, wspieramy powstawanie pierwszych brył przestrzennych i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wamarzone prace!

Nasze Kursy

Grupa wiekowa 6-7 lat

Poprzez zabawę wprowadzamy w artystyczny świat pełen kolorów i ciekawostek! Pomagamy rozwijać zdolności plastyczne i manualne. Pozwalamy na kreatywne szaleństwo i swobodę wyrazu!

Grupa

6-12
osób

Czas

90
minut

Grupa wiekowa 8-10 lat

Zapewniamy najmłodszym możliwość odkrywania świata sztuki, a ich rodzicom – chwilę wytchnienia! Rozwijamy kreatywność, wrażliwość i dziecięcą ciekawość!

Grupa

6-12
osób

Czas

2h 15
minut

Grupa wiekowa 11-14 lat

Szkolimy warsztat malarski i rysunkowy oraz zapewniamy ekscytującą odskocznię od codziennych obowiązków. Pokazujemy, jak stworzyć wymarzone rysunki, rozwijając wyobraźnię.

Grupa

6-15
osób

Czas

3
godziny

Grupa wiekowa 10-14 lat

Uczymy podstawowych technik szydełkowania – tłumaczymy czym jest rzemiosło artystyczne  i pokazujemy krok po kroku jak stworzyć wymarzone, małe dzieła sztuki użytkowej! 

Grupa

6-15
osób

Czas

2
godziny

Grupa wiekowa 6-7, 8-10 lat i 11-14 lat

W wakacje i ferie nasza pracownia otwiera drzwi dla tych, którym szkoda czasu na nudę! Codziennie stawiamy przed młodymi artystami nowe wyzwanie i zachęcamy do wychodzenia poza linię!

Grupa

6-15
osób

Czas

1,5 – 3
godziny

Zobacz, kogo spotkasz w naszej pracowni:

Paweł

Twórca i głównodowodzący Jupi Art School. 12-letnie doświadczenie w nauce rysunku łączy z pasją do przekazywania wiedzy i umiejętności. W pracy kieruje się głębokim przekonaniem, że rysunku i malarstwa może nauczyć się każdy, co stara się udowodnić na każdych zajęciach. Twórca programu nauczania i inspirator do rozwoju. W wolnych chwilach zaczytany w książkach psychologicznych. Fan filmów sci-fi i wszelkiego rodzaju sportu, również w praktyce.

Natalia

Ekspertka od rękodzieła, prowadząca zajęcia z szydełkowania, ulubienica dzieci. Swoje wieloletnie doświadczenie z tworzenia zabawek na szydełku przekazuje swoim uczniom. Właściwie można powiedzieć, że jest to czarodziejka szydełka, która potrafi zamienić nudne popołudnie w magiczną przygodę! Miłośniczka zwierząt i wszystkiego co słodkie. W wolnym czasie zasłuchana w podcastach podczas spacerów ze swoim psiakiem.

Oliwia

Wyjątkowa artystka łącząca dwie główne pasje: malowanie na jedwabiu i rysunek, które kształtowały się od najmłodszych lat. Jej twórczość to hołd dla piękna kwiatów i pejzaży, które maluje głównie akwarelą. Jako mama trójki dzieci, harmonijnie łączy rodzicielstwo z pasją artystyczną, stając się inspiracją dla dzieci, aby wyrażały siebie poprzez sztukę. Niezwykle radosna osobowość i ciepło, które roztacza wokół uczniów już od pierwszych zajęć potrafią urzec każdego.

Dagna

Znakomity warsztat i zaangażowanie to jej najmocniejsze strony. Z wykształcenia magister sztuki, wiedzę i umiejętności zdobywała na wrocławskim ASP. Z pasją wspiera swoich podopiecznych w odkrywaniu i rozwijaniu własnego stylu artystycznego. Miłość do pracy z gliną stanowi jeden z głównych wątków w jej twórczości. W wolnych chwilach lubi zanurzyć się w świecie psychologii słuchając podcastów. Nie zapomina też o relaksie i odprężeniu, regularnie uczęszczając na zajęcia taneczne.

Lokalizacja

Jupi Art School Wrocław

Adres pracowni: 

ul. Życzliwa 15/1, Wrocław

Tel. 786 321 576

Email: biuro@jupiart.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie – sprawdź naszą Politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.